Pracownik fizyczny przy produkcji podłóg → start 6.12.2021

Sedulus Sp. z o.o.

Schwerin, Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Schwerin, Niemcy

Opis stanowiska

  • prosta obsługa maszyn
  • prace pomocnicze przy produkcji drewnianych podłóg
  • praca na hali
  • praca w systemie zmianowym (2 dni zmiany porannej, 2 dni zmiany popołudniowej, 2 dni zmiany nocnej i cztery dni wolnego)
  • start pracy: 6.12.2021

Wymagania stanowiska

  • nie wymagana znajomość j. niemieckiego!
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • samochód na dojazdy do pracy (wymóg konieczny)
  • sprawność fizyczna

Oferujemy

  • wynagrodzenie; 11,75€ brutto/h
  • dodatki zmianowe
  • firma zapewnia zakwaterowanie (odpłatnie)
  • niemiecką umowę o pracę
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy