Pracownik Fizyczny - Produkcja szyb/ docinanie/wstawianie/szlifowanie

Niemcy, zagranica

DAKO WORK Sp. z o.o. Sp.K.

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej DAKO JOB CENTER prowadzona przez spółki z grupy firm DAKO funkcjonujące w Gliwicach, od ponad 20 lat oferuje pełny zakres usług w ramach nowoczesnej rekrutacji i zarządzania personelem w oparciu o leasing pracowniczy na terenie Niemiec.

Poszukujemy Panów do Pracy na terenie Niemiec w charakterze pomocnika przy produkcji szyb okiennych i drzwiowych.

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy produkcji szyb do okien i drzwi
  • obróbka szkła, cięcie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • zagwarantowane zakwaterowanie,
  • opiekę polskiego koordynatora,

Wymagania

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • chęć do wyjazdu i pracy,
  • znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym mile widziana,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziany własny samochód na wyjazd (zwracamy koszty dojazdów do pracy),

Firma DAKO zajmuje się od ponad 20 lat pośrednictwem pracy. Posiada odpowiednie zezwolenia... dla Polski a firma Firma P.H.U. DAKO Sp. z o. o. posiada pozwolenie na pracę na terenie Niemiec wydane przez Federalny Urząd Pracy w Niemczech – regionalna dyrekcja landu Nadrenia Północna-Westfalia. Firma DAKO od 10 lat współpracuje jako Agencja Pracy Tymczasowej z wieloma niemieckimi firmami i dysponuje odpowiednią ilością pracowników. Specjalizacją firmy DAKO jest branża recyclingu i produkcja. Doskonale zna specyfikę i technologię pracy w tej dziedzinie. Firma DAKO dysponuje profesjonalną kadrą kierowniczą oraz wykwalifikowanym i doświadczonym personelem i dlatego jest w stanie podjąć się realizacji także nietypowych zamówień dla kontrahentów z Niemiec oraz z innych krajów Unii Europejskiej.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji