Pracownik fizyczny – pomocnik linii produkcyjnej

Petralana w restrukturyzacji

Bytom (k. Zabrze, Chorzów, Katowice), śląskie

POLSKI
PRODUCENT
WEŁNY
SKALNEJ

Miejsce pracy: Bytom (k. Zabrze, Chorzów, Katowice)

Firma Petralana S.A poszukuje pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Odbiór wyrobów gotowych i układanie na paletach,
  • Ogólne prace związane z zachowaniem ciągłości produkcji
  • Obsługa urządzeń pakujących
  • Udział w wykonywaniu prac „oczystkowych” (czyszczenie linii i urządzeń z nią powiązanych)
  • Wsparcie procesów produkcyjnych na różnych ich etapach ze szczególnym uwzględnieniem jakości wyrobów gotowych.
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu obsługi linii produkcyjnych
  • Doświadczenie w firmach produkcyjnych

Wymagania:

  • Obsługa maszyn, urządzeń zgodnie z obowiązującymi procedurami pracy linii produkcyjnej
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Dobra znajomość obsługi komputera będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Sprawność manualna
  • Spostrzegawczość
  • Zorganizowanie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podniesienia kompetencji dzięki pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.

Praca w systemie 4 brygadowym (od 6-14, 14-22, 22- 6.00 itd.)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.