Pracownik Fizyczny - Panie do pracy w branży kosmetycznej

Niemcy, zagranica

DAKO WORK Sp. z o.o. Sp.K.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy Panie do pracy przy pakowaniu kosmetyków w renomowanej firmie.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie kosmetyków,
  • kontrola jakości,
  • rozlewanie kosmetyków do pojemniczków,

Wymagania:

  •  prawo jazdy i własny samochód (zwracamy koszty dojazdów do pracy),
  • dyspozycyjność i chęć do pracy

Oferujemy:

  • opiekę polskiego koordynatora,
  • ZAGWARANTOWANE ZAKWATEROWANIE
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie:
  • ubezpieczenie zdrowotne,

Firma DAKO zajmuje się od ponad 20 lat pośrednictwem pracy. Posiada odpowiednie zezwolenia... dla Polski a firma Firma P.H.U. DAKO Sp. z o. o. posiada pozwolenie na pracę na terenie Niemiec wydane przez Federalny Urząd Pracy w Niemczech – regionalna dyrekcja landu Nadrenia Północna-Westfalia. Firma DAKO od 10 lat współpracuje jako Agencja Pracy Tymczasowej z wieloma niemieckimi firmami i dysponuje odpowiednią ilością pracowników. Specjalizacją firmy DAKO jest branża recyclingu i produkcja. Doskonale zna specyfikę i technologię pracy w tej dziedzinie. Firma DAKO dysponuje profesjonalną kadrą kierowniczą oraz wykwalifikowanym i doświadczonym personelem i dlatego jest w stanie podjąć się realizacji także nietypowych zamówień dla kontrahentów z Niemiec oraz z innych krajów Unii Europejskiej.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Praca na magazynie