Pracownik fizyczny – pakowanie cukierków

Contrain Poland Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

• pakowanie cukierków

Czego oczekujemy

• doświadczenia w podobnej pracy – mile widziane
• samodzielności i zaradności
• sumienności i zaangażowania w wykonywaniu powierzonych zadań
• spostrzegawczości i dokładności

Wymagania

Co oferujemy

• legalne zatrudnienie w ramach polskiej umowy o pracę tymczasową
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie miesięczne wypłacane w walucie (€)
• wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
• zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy
• wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy
• możliwość nawiązania stałej współpracy
• wyższe wynagrodzenie o około 9% przy tej samej stawce niż na umowie niemieckiej
• pracę w renomowanej firmie, która jest członkiem Polskiego Forum HR oraz inicjatywy mobilności pracy

Prezentacja firmy

Contrain Poland Sp. z o. o. (APT nr 5612) to agencja pracy tymczasowej, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji