PRACOWNIK FIZYCZNY NA PRODUKCJI

Polski Gaz S.A.

Sosnowiec, śląskie

Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A.
Poszukujesz nowych wyzwań?

Chcesz współuczestniczyć w rozwoju firmy
będącej jednym z liderów na polskim rynku w branży paliw płynnych?

Polski Gaz S.A. daje taką możliwość.
Aktualnie do naszego zespołu Oddziału: Sosnowiec,
poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • obsługa linii technologicznej - napełnianie butli gazowych (system zmianowy)
  • załadunek i rozładunek samochodów dostawczych
  • kontrola i segregacja butli gazowych

Wymagania:

  • dyspozycyjność, samodzielność, dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • sprawność fizyczna i ruchowa

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • wynagrodzenie: podstawa + premia regulaminowa,
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • uprawnienia specjalistyczne

Prosimy o wysyłanie CV klikając w przycisk "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.