Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2018.

Pracownik fizyczny / kierowca przeprowadzki

Niemcy, Berlin, zagranica

PENTA Gebäudeservice

Opis stanowiska pracy

Obowiązki

  • Pakowanie i rozpakowywanie przewożonych mebli i wyposażenia
  • Załadunek i rozładunek samochodu
  • Montaż i demontaż mebli
  • Praca zgodna z wymaganiami recyklingu i zagospodarowania odpadami

Wymagania

  • Warunki fizyczne i sprawność odpowiednia dla tego stanowiska
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii do 7,5 T będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie jako stolarz meblowy będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat, bezpośrednio z pracodawcą (nie poprzez agencję pracy), zgodnie z niemieckim prawem pracy . Łączy się z tym dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. możliwość uzyskania niemieckiej emerytury po określonym czasie pracy, dodatek na dziecko po spełnieniu warunków , itp.
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Silne wsparcie w poszukiwaniu mieszkania i formalnościach mieszkaniowych

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do Berlina na rozmowę kwalifikacyjną (zapewnione wsparcie w j. polskim). Koszty dojazdu zostaną pokryte przez pracodawcę.

PENTA Gebäudeservice jest częścią intensywnie rozwijającej się Grupy Gegenbauer,... posiadającej
swoje oddziały w całych Niemczech. Klienci ze wszystkich branż powierzają nam swoje
nieruchomości i oczekują zadbanego otoczenia, pewnych procedur i możliwości efektywnej
eksploatacji swoich pomieszczeń. Grupa Gegenbauer jest zawsze otwarta na zaangażowanych i
odpowiedzialnych pracowników, potrafiących realizować nadchodzące wyzwania.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Praca fizyczna , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Logistyka