Pracownik Fizyczny do Zbijania palet FRANCJA!

Work Service Express

Marsylia - okolice, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Marsylia - okolice »

Zadania:
• Praca przy zbijaniu palet na hali produkcyjnej
• Obsługa gwoździarki I innych narzędzi niezbędnych do pracy

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy fizycznej potwierdzone świadectwami pracy
  • Obsługa narzędzi i elektronarzędzi
  • Gotowość do podjęcia się pracy fizycznej
  • Gotowość do wyjazdu do Francji na kilka miesięcy
  • Gotowość do wyjazdu do pracy za granicę od zaraz
  • Gotowość do wyjazdu własnym samochodem.

OFERUJEMY:
• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie na poziomie ok 1500 euro netto
• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
• Wsparcie polskiego koordynatora na miejscu