Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Pracownik fizyczny do sortowania odzieży

okolice Bonn, zagranica

LeasingTeam Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0013572
Rodzaj pracy: Praca za granicą

Zakres obowiązków:

Kandydat zatrudniony na wyżej wymienionym stanowisku będzie pracować przy sortowaniu odzieży. W ramach swojego stanowiska Pracownik będzie wykonywał proste prace związane z podziałem odzieży na określone grupy produktowe.

Oczekiwania:

- mile widziane doświadczenie w pracy przy w/w zadaniach,
- umiejętność szybkiego wykonywania prac manualnych
- dostępność zawodowa, możliwość podjęcia pracy od 10.07.2017
- samodzielność w pracy
- dokładność, staranność oraz chęci do pracy

Oferta:

- wyjazd na podstawie delegowania transgranicznego
- pracę od poniedziałku do piątku (ewentualne soboty), 40h tygodniowo
- stawkę godzinową 10,50 euro brutto + 2,00 euro netto za każdą godzinę pracy
- płatny urlop (25 dni/rok) oraz dni świąteczne przypadające w dni robocze
- pełne ubezpieczenie zarówno na terenie Polski jak i Niemiec
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z... polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja