Pracownik Fizyczny - branża fotowoltaiczna. Bez doświadczenia! - Łódź

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Myślisz o nowej pracy pełnej wyzwań? Jesteś gotów do wyjazdów na terenie Polski?

Zapoznaj się z naszą ofertą dla firmy specjalizującej się w montażu paneli fotowoltaicznych od wielu lat.

Stanowisko, na które aktualnie poszukujemy osób, to Pracownik Fizyczny. Nie wymagamy żadnego doświadczenia w pracy w branży fotowoltaicznej.

Z nami możesz liczyć na:
  • wynagrodzenie od 21 do nawet 38 zł na rękę (w zależności od tępa oraz jakości prac);
  • całkowite pokrycie kosztów noclegu oraz dojazdów;
  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę;
  • na początek umowę zlecenie, następnie umowa o pracę;
  • diety w postaci zaliczek;
  • możliwość nauki pracy w branży fotowoltaicznej od podstaw;
  • pracę odbywającą się od poniedziałku do soboty, około 10h dziennie (jeśli warunki atmosferyczne nie pozwalają na pracę, może być ona skrócona).

Oczekujemy od Ciebie:
  • dostępności oraz chęci do wyjazdów na terenie Polski;
  • sprawności fizycznej oraz gotowości do pracy na zewnątrz;
  • mile widziane jest prawo jazdy kategorii B (nie jest konieczne);
  • mile widziane uprawnienia na koparki, wózki (nie są konieczne).

Twoje zadania:
  • montaż konstrukcji fotowoltaicznych;
  • prace fizyczne;
  • praca przy pomocy wkrętarki, dobijarki itd.

Wszystkiego nauczymy Cię na miejscu, nie musisz znać się na branży fotowoltaicznej.

Poszukujemy wielu osób, więc możesz rozpocząć pracę wraz ze swoimi znajomymi, jeśli oni także planują zmienić pracę!

Wyślij swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą i przekażemy najważniejsze informacje.

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Sprzęt do pracy
  • Darmowy transport
  • Zakwaterowanie
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.