Pracownik fizyczny - AUTODETAILING - Lipsk

Wackler Holding SE

04179 Leipzig, zagranica

Opis stanowiska pracy

AUTODETAILING

Termin rozpoczecia pracy: od zaraz
Myjnia samochodowa/ warsztat na terenie zakladu Mercedes w Lipsku
Stanowisko : Pracownik warsztatu/ myjni samochodowej
Lokalizacja: Lipsk, Niemcy
Rozpoczęcie zatrudnienia : od zaraz

Zadania:
sprzątanie oraz mycie samochodów osobowych
osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za odkurzanie wnętrz, konserwowanie plastików, mycie karoserii, woskowanie
zadania wykonywane są z użyciem wysokiej jakości chemii oraz sprzętów
autodetailing
kontrola jakosci

Oferujemy:
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
rzetelne szkolenie pracownicze
dostęp do świadczeń socjalnych
ubezpieczenie pracownicze
poczatkowe wynagrodzenie od 11-13€ brutto/h (zalezne od kompetencji i doswiadczenia)

Aplikacja:
Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wymagania

Wymagania:
gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
wysoka sprawność fizyczna
przykładanie się do powierzonych obowiązków
mile widziane doświadczenie
zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność
dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Prezentacja firmy

Wackler Group jest nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma, która ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna