Pracownik farmy trzody chlewnej Norwegia

Arfa s.c.

Lublin, 20-704, zagranica

Opis stanowiska pracy

- praca przy rozrodzie trzody chlewnej
- karmienie i opieka nad zwierzętami
- prace ciągnikiem i maszynami rolniczymi
- prace porządkowe oraz inne prace zlecone

- stroną umowy z pracownikiem jest Norweski Landbruktstjenester Nord Ostardal

Wymagania

- znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
- doświadczenie w prazy ze zwierzętami
- doświadczenie w pracy maszynami rolniczymi
- preferowani kandydaci z wykształceniem rolniczym
- preferowani kandydaci z doświadczeniem na zagranicznych kontraktach

- stroną umowy z pracownikiem jest Norweski Landbrukstjenester Nord Osterdal

Prezentacja firmy

Firma Arfa powstała w 2005 roku. Założyciele postanowili zweryfikować po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
135PLN - 135PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
stawka podana w koronach norweskich NOK
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo