Opis stanowiska pracy

Poszukiwany doświadczonego pomocnika na farmę mleczną - 200 krów dojnych. Kandydat będzie doił krowy, karmił cielaki, zajmował się generalnymi pracami przy nowoczesnym gospodarstwie. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz darmowe zakwaterowanie. Pomoc przy załatwieniu formalności na miejscu oraz transport z lotniska w Irlandii.

Wymagania

Doswiadczenie w pracy na duzej farmie mlecznej.
Doświadczeniu w prowadzeniu pojazdów i maszyn rolniczych.
Komunikatywna znajomosc języka angielskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio przez serwis.

Prezentacja firmy

Prowadzimy farmę mleczną - 200 krów dojnych w Bantry.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
200PLN - 220PLN / Daily (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Weterynaria