Pracownik farmy mlecznej Norwegia Tynset

Polska Grupa Franczyzowa Sp. z o.o.

05-075 Warszawa, zagranica

Opis stanowiska pracy

- mechaniczne dojenie krów
- karmienie zwierząt i opieka nad nimi
- prace maszynami rolniczymi
- drobne prace naprawcze, prace porządkowe
- inne prace zlecone

Wymagania

- znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikacje
- doświadczenie i samodzielność przy obsłudze dojarek mechanicznych
- doświadczenie w pracach maszynami rolniczymi
- preferowani kandydaci, którzy mogą wyjechać do pracy w Norwegii własnym autem
- preferowani kandydaci z w/w doświadczeniem na kontraktach zagranicznych
- stroną umowy z pracownikiem będzie norweski Landbrukstjenester Nord Ostrardal

Prezentacja firmy

Polska Grupa Franczyzowa sp z o.o. od kwietnia 2015 roku prowadzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
135PLN - 135PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
stawka wynagrodzenia w koronach norweskich
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo