Pracownik elektryczny - elektromonter

Arch Instal Budownictwo Sp. z o.o. Sp.k.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Arch Instal Budownictwo Spóła z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. jako firma budowlana działa na rynku od 30 lat. Zajmujemy się kompleksowymi usługami inwestorskimi, dzięki wysoce wykwalifikowanej kadrze specjalistów praktycznie każdej dziedziny budownictwa podejmujemy się kompleksowych działań realizacyjnych jak: instalacje elektryczne, wentylacyjne, wodno- kanalizacyjne, roboty konstrukcyjne, remontowe, adaptacyjne, z zapewnieniem pełnego wyposażenia, pod pełnym nadzorem i ciągłej kontroli jakości wykonania, aż do ich zakończenia „pod klucz”. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry zapewnia wykonanie prac w terminie, zgodnie z harmonogramem działań. Jesteśmy firmą, którą charakteryzuje pełen profesjonalizm, rzetelność, uczciwość i zaangażowanie.

Miejsce pracy: Katowice; możliwe oddelegowanie prac na terenie Polski (gwarantujemy transport, zakwaterowanie oraz wypłacamy delegację).

Wymagania:

Od idealnego kandydata na stanowisko elektromontera oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • prawa jazdy kat. B – (warunek konieczny)
  • wysokiej kultury osobistej
  • odpowiedzialności i zaangażowania
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych, pracy w systemie zmianowym
  • posiadanie ważnych uprawnień SEP
  • umiejętność czytania dokumentacji, schematów elektrycznych

Zakres obowiązków:

samodzielne wykonywanie prac elektroinstalacyjnych:

  • wykonywanie instalacji wewnętrznych, pomiarów instalacji elektrycznych

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • ubranie robocze
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń
  • umowa o pracę
  • dobra lokalizacja – możliwość dojazdu komunikacją miejską

Prezentacja firmy

Firma Arch Instal Budownictwo Sp. z o.o. Sp.k. jako firma budowla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna