Opis stanowiska pracy

Prowadzenie dokumentacji przebiegu studiów na podstawie obowiązujących przepisów prawa
Obsługa studentów i pracowników naukowo-dydaktycznych

Oferujemy: Przyjazną atmosferę
Ciekawą, zróżnicowaną i pełną wyzwań pracę
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania
Atrakcyjną lokalizację miejsca pracy
Możliwość doskonalenia umiejętności interpersonalnych oraz rozwój zdolności zarządzania czasem
Osoby zainteresowane, które spełniają wymienione powyżej kryteria prosimy o przesłanie aktualnego CV

na okres próbny z możliwością przedłużenia współpracy

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w pracy w dziekanacie uczelni
Dobra znajomość języka angielskiego (konieczność posługiwania się językiem angielskim w codziennych kontaktach ze studentami i wykładowcami)
Wykształcenie wyższe
Biegła znajomość obsługi programów Word, Excel
Dyspozycyjność – praca również w weekendy
Umiejętność redagowania pism urzędowych i informacji
Umiejętność samodzielnego ustalania priorytetów
Komunikatywność

Prezentacja firmy

Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie istnieje na edukacyjnej mapie Po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat