Pracownik Działu Zamówień

HRBC GROUP SP. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

HRBC realizuje projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie!

Aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko: Pracownik Działu Zamówień.
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
• kontakt z pracownikami aptek w celu ustalenia wielkości zamówień,
• wyjaśnianie ewentualnych niezgodności w procesowanych zamówieniach,
• przekazywanie informacji o stanie realizacji zamówienia,
• prowadzenie akcji informacyjnych dotyczących zamawianych produktów,
• przygotowywanie raportów dotyczących procesowanych zamówień,
• ogólne wsparcie pracowników aptek w temacie złożonych zamówień,
• współpraca z innymi działami firmy,
• inne prace administracyjne zlecone przez przełożonego.

Oferujemy:
• stabilną współpracę oraz możliwość rozwoju,
• bardzo dokładne szkolenie i pełne wsparcie do osiągnięcia samodzielności,
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie,
• pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji.

Wymagania

Wymagania:
• wysoka kultura osobista oraz umiejętność budowania relacji,
• komunikatywność oraz empatia,
• duża dokładność i sumienność,
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
• podstawowa znajomość MS Excel.

Mile widziane:
• doświadczenie na podobnym stanowisku (obsługa klienta, wprowadzanie zamówień, call centre),
• osoby posiadające status ucznia/studenta.

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy