Pracownik działu zamówień publicznych

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik Działu Zamówień Publicznych

Miejsce pracy: Wrocław

Poszukujemy kandydatów, którym chcielibyśmy powierzyć zakres obowiązków związanych z analizą rynku zamówień pod kątem nowych ogłoszeń o postępowaniach, sprawdzaniem aktualności dokumentacji niezbędnej podczas postępowań, prowadzeniem korespondencji z zamawiającym, przygotowywaniem ofert przetargowych, pomocą w bieżących pracach administracyjnych

Wymagania

Chętnie spotkamy się z osobami, które:

•    posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku
•    lubią wielozadaniowy charakter pracy
•    obsługują płynnie pakiet MS OFFICE
•    są skrupulatne i odpowiedzialne
•    potrafią komunikować się w j. angielskim
•    posiadają czynne prawo jazdy kat. B

Kandydatom oferujemy:
•    możliwość rozwoju zawodowego pod opieką specjalistów
•    wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności
•    pracę w młodym ambitnym zespole

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa