Opis stanowiska pracy

• codzienna analiza zapotrzebowania materiałowego i stanów magazynowych celem przygotowania zamówień i analiz zakupowych mających na celu optymalizację stanów magazynowych

• procedowanie zamówień zakupów

• realizacja dostaw (kontakty z przewoźnikami i agencjami celnymi)

• kontrolowanie terminowości i jakości dostaw

• aktualizacja i uzupełnianie danych w systemie

• budowanie, zarządzanie, analizowanie i rozwijanie relacji z dostawcami,

• realizowanie polityki zakupów w wyznaczonych sektorach,

• negocjacje z dostawcami,

Wymagania

• wiedza z zakresu importu towarów (spedycje, zagadnienia celne, transport towarów niebezpiecznych)-warunek konieczny

• język angielski w stopniu zaawansowanym ( zarówno w mowie jak i piśmie)

• wykształcenie wyższe – preferowana uczelnia techniczna

• wiedza z zakresu elektrotechniki i elektroniki

• bardzo dobra organizacja pracy

• umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

• umiejętności analityczne

Prezentacja firmy

Firma Wamtechnik Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu auton... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
szukamy pracownika który będzie chciał rozwijać się w ramach naszej organizacji
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
- Szkolenia językowe i atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych,
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie