Pracownik Działu Zakupów

Work Service

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Wsparcie działu Zakupów w czynnościach;
  • Praca z systemem;
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • Pracę w systemie jednozmianowym;
  • Pracę na pełen etat;
  • Możliwość ubezpieczenia na życie oraz skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego i karty Multisport;
  • Możliwość nabycia cennego doświadczenia w renomowanej firmie;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Wymagania

  • Statusu studenta (4-5rok) preferowane kierunki: ekonomia, logistystyka, studia techniczne;
  • Znajomości języka angielskiego - min.na poziomie podstawowy;
  • Znajomości Excela - min. na poziomie podstawowym;
  • Zainteresowanie tematyką pracy w dziale Zakupów
  • Dyspozycyjność od zaraz.

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa