Opis stanowiska pracy

Rozpoczęcie pracy od zaraz

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa administracyjno - biurowa działu zakupów,
  • monitorowanie, analizowanie stanów magazynowych, składanie zamówień i koordynacja przebiegu procesów zakupowych,
  • codzienna współpraca z dostawcami,
  • poszukiwanie nowych dostawców i usług, porównywanie ofert zakupowych,
  • korespondencja telefoniczna oraz mailowa z kontrahentami,
  • kompletowanie oraz sprawdzanie dokumentacji zakupowej,
  • obsługa wewnętrznego systemu,
  • współpraca z innymi działami firmy.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel),
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • zdolności analityczne i organizacyjne,
  • duża samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • zdolność efektywnej pracy w stresujących warunkach,
  • umiejętność logicznego myślenia w środowisku wymagającym decyzyjności pod presją czasu.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Firma LEDXON GmbH jest wiodącym przedsiębiorstwem w branży oświet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Administracja / Sekretariat