Pracownik Działu Zakupów z Niemieckim i Angielskim

Workforce Logiq

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Znasz język niemiecki i angielski? Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku? Szukasz pierwszego doświadczenia czy kolejnego etapu w karierze? Sprawdź co oferujemy:

Będziesz:

-Współpracować z dostawcami oraz Klientami
-Administrować wnioskami i ofertami zakupowymi
-Zarządzać bazami w oparciu o wewnętrzne programy (np. SAP)
-Współpracować z przedstawicielami innych działów Firmy

Otrzymujesz:

-Pracę w międzynarodowym środowisku - ciągły kontakt z językiem
-Wdrożenie oraz szkolenia związane ze stanowiskiem
-Jasną ścieżkę kariery
-Długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę
-Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
-Bogaty pakiet benefitów (multisport/multikafeteria, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zajęcia językowe)
-Możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu po okresie wdrożenia
-Zwrot kosztów za dojazd do biura

Wymagania

Dołącz do nas, jeżeli:

-Znasz j. niemiecki na poziomie min. B2
-Znasz j. angielski na poziomie min. B2
-Jesteś komunikatywny, lubisz pracować z ludźmi
-Jesteś osobą proaktywną, otwartą na naukę
-Radzisz sobie sprawnie z MS Office, pocztą outlook
-Doświadczenie w zakupach / administracyjne / w sprzedaży / Obsłudze klienta (mile widziane)

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Zakupy / Zaopatrzenie