Pracownik Działu Zakupów z Niemieckim i Angielskim

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Workforce Logiq

Opis stanowiska pracy

Znasz język niemiecki i angielski? Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku? Szukasz pierwszego doświadczenia czy kolejnego etapu w karierze? Sprawdź co oferujemy:

Będziesz:

-Współpracować z dostawcami oraz Klientami
-Administrować wnioskami i ofertami zakupowymi
-Zarządzać bazami w oparciu o wewnętrzne programy (np. SAP)
-Współpracować z przedstawicielami innych działów Firmy

Otrzymujesz:

-Pracę w międzynarodowym środowisku - ciągły kontakt z językiem
-Wdrożenie oraz szkolenia związane ze stanowiskiem
-Jasną ścieżkę kariery
-Długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę
-Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
-Bogaty pakiet benefitów (multisport/multikafeteria, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zajęcia językowe)
-Możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu po okresie wdrożenia
-Zwrot kosztów za dojazd do biura

Wymagania

Dołącz do nas, jeżeli:

-Znasz j. niemiecki na poziomie min. B2
-Znasz j. angielski na poziomie min. B2
-Jesteś komunikatywny, lubisz pracować z ludźmi
-Jesteś osobą proaktywną, otwartą na naukę
-Radzisz sobie sprawnie z MS Office, pocztą outlook
-Doświadczenie w zakupach / administracyjne / w sprzedaży / Obsłudze klienta (mile widziane)

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of workforce management... solutions that help organizations achieve greater management and financial control of their workforce and talent supply chains. Workforce Logiq's award-winning solutions, including its vendor-neutral Managed Services Program, enable procurement and human resources to improve visibility into contingent labor spend and talent pools, effectively manage and optimize contingent workforce program performance, and mitigate risks. Headquartered in Orlando, Workforce Logiq has global operations in the Americas, Europe, and Asia.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Obsługa klienta , Praca Zakupy / Zaopatrzenie