Ta oferta pracy nie jest już aktywna.

Pracownik Działu Zakupów z Francuskim i Angielskim - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Od: Workforce Logiq

Opublikowano:07-03-2019 | Ostatnia aktualizacja:01-05-2019

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Liczba wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie Wyższe licencjackie

Branża: Oferty pracy na Administracja biurowa, Oferty pracy na Obsługa klienta, Oferty pracy na Zakupy / Zaopatrzenie

Oferta pracy, na którą zgłaszasz swoją kandydaturę wymaga wypełnienie formularza bezpośrednio na stronie Pracodawcy. Klikając na "Zgłoś kandydaturę" zostaniesz przekierowany do strony internetowej Pracodawcy

Opis stanowiska pracy

Znasz język francuski i angielski? Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku? Szukasz pierwszego doświadczenia czy kolejnego etapu w karierze? Sprawdź co oferujemy:

Będziesz:

-Współpracować z dostawcami oraz Klientami
-Administrować wnioskami i ofertami zakupowymi
-Zarządzać bazami w oparciu o wewnętrzne programy (np. SAP)
-Współpracować z przedstawicielami innych działów Firmy

Otrzymujesz:

-Pracę w międzynarodowym środowisku - ciągły kontakt z językiem
-Wdrożenie oraz szkolenia związane ze stanowiskiem
-Jasną ścieżkę kariery
-Długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę
-Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
-Bogaty pakiet benefitów (multisport/multikafeteria, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zajęcia językowe)
-Możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu po okresie wdrożenia
-Zwrot kosztów za dojazd do biura

Wymagania

Dołącz do nas, jeżeli:

-Znasz j. francuski na poziomie min. B2
-Znasz j. angielski na poziomie min. B2
-Jesteś komunikatywny, lubisz pracować z ludźmi
-Jesteś osobą proaktywną, otwartą na naukę
-Radzisz sobie sprawnie z MS Office, pocztą outlook
-Doświadczenie w zakupach / administracyjne / w sprzedaży / Obsłudze klienta (mile widziane)