Pracownik działu zakupów (nieprodukcyjnych)

Vorwerk Autotec Polska Sp. z o.o.

Brodnica, kujawsko-pomorskie

Jesteśmy częścią Vorwerk & Sohn Group z Wuppertal w Niemczech i liderem branży automotive. Produkujemy części dla największych marek samochodowych takich jak: Porsche, Volvo, Volkswagen, General Motors.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Brodnica

Zadania:

  • Rozwijanie współpracy z obecnymi dostawcami,
  • Ustalanie i negocjowanie warunków handlowych,
  • Nadzór nad terminowością dostaw zgodnie z ustalonym harmonogramem,
  • Współpraca z Działem Zakupów w Centrali w Niemczech.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie średnio zaawansowanym (prowadzenie korespondencji i rozmów z kontrahentami),
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office,
  • Umiejętność komunikacji i współpracy,
  • Zdolności analityczne.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej Firmie,
  • Stanowisko pracy z możliwością rozwoju,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i osiąganych wyników,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Kurs języka obcego,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.