Pracownik działu zakupów – atrakcyjne warunki zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Dołącz do nas!

Działaj wspólnie z nami na rzecz wyznaczonych celów i rozwijaj swoje kompetencje w międzynarodowym środowisku. Czekają na Ciebie:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze oraz możliwość przejścia bezpośrednio w struktury firmy po okresie próbnym
  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnienie od posiadanych kompetencji
  • pracę w komfortowym biurze w godzinach 8-16
  • wolne weekendy, które możesz połączyć z inną aktywnością rozwojową
  • dobrą lokalizację miejsca pracy z dogodnym dojazdem
  • bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów

Praca z nami to gwarancja przejrzystych warunków zatrudnienia, terminowego wynagrodzenia oraz wsparcia Koordynatora personalnego na każdym etapie współpracy.

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

  • realizacja zamówień zakupu materiałów i towarów, w tym negocjowanie konkurencyjnych warunków i nadzór nad terminowością dostaw
  • prowadzenie postępowań reklamacyjnych z dostawcami
  • weryfikacja i akceptacja merytoryczna faktur zakupu
  • wykonanie niezbędnych operacji w systemie ERP oraz zapewnienie kompletnych i poprawnych danych

Swoja ofertę kierujemy do osób:

  • posiadających min. 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znających język angielski na poziomie min. B2
  • potrafiących obsługiwać komputer w zakresie MS Office oraz systemy ERP
  • posiadających czynne prawo jazdy kat. B.

WYŚLIJ CV, daj się zaprosić na spotkanie i zacznij współpracę od zaraz!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami pod nr tel. 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.