Pracownik Działu Wspracia Sprzedaży

LeasingTeam Sp. z o.o.

Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

CPC Consulting Group, agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
Nr ref.: 0014289
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

- Współpraca z pracownikami Zespołu w zakresie działań sprzedażowych i obsługowych w segmencie Klientów masowych,
- Obsługa zgłoszeń i korespondencji Klientów,
- Przygotowanie umów dla Klientów,
- Wprowadzanie danych do systemów informatycznych,
- Udział w procesie zmiany sprzedawcy,
- Rejestracja, ewidencja i archiwizacja spraw, umów i dokumentów,
- Sporządzanie zestawień i analiz dla Klientów oraz na potrzeby Oddziału i Spółki.

Oczekiwania:

- Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
- Dokładność, sumienność, odpowiedzialność,
- Zdolność analitycznego myślenia,
- Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
- Preferowane wykształcenie wyższe,
- Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel).

Oferta:

• Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe od 16 zł brutto,
• Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy (pn-pt 8:00-16:00,
• Umowa o pracę po miesięcznym okresie wstępnym,
• Miła i przyjazna atmosfera w pracy,
• Stabilna praca w renomowanej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.