Pracownik działu wsparcia sprzedaży

HR International Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Warszawa

Dla naszego Klienta – firmy Artsana Poland Sp. z o.o., producenta akcesoriów dla niemowląt i małych dzieci, właściciela marki Chicco i Recaro. – poszukujemy kandydata na stanowisko :

Pracownika działu wsparcia sprzedaży

Twój zakres obowiązków:
- wsparcie działu sprzedaży w codziennych obowiązkach,
- bieżąca obsługa klientów biznesowych (kontakty z stałej bazy klientów),
- utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi kontrahentami,
- przygotowywanie ofert handlowych,
- doradztwo oraz wsparcie techniczne w zakresie produktów.

Wymagania pracodawcy:
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Outlook),
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
- doświadczenie w telefonicznym kontakcie z klientami
- minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- umiejętność organizacji czasu i pracy.

Pracodawca oferuje:
- gruntowne wdrożenie i przygotowanie do wykonywanych obowiązków w okresie próbnym,
- pracę w dużej międzynarodowej firmie,
- przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz umowę o pracę,
- niezbędne narzędzia do wykonywania swoich obowiązków

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.