PRACOWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Dekpol S.A.

Pinczyn k. Starogard Gdański, pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy osobę na stanowisko:

Zadania:

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych i pomocniczych
  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu
  • Wykonywanie czynności prewencyjnych zgodnie z zaplanowanym harmonogramem

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku elektromechanika utrzymania ruchu lub pracownika utrzymania ruchu (min. 2 lata)
  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Word, MS Excel)
  • Zmysł techniczny i organizacyjny
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Uprawnienia elektryczne do 1kV
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

Firma oferuje:

  • pracę w firmie o pewnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne warunki pracy
  • stałe zatrudnienie
  • udział w nowych, ciekawych projektach
  • miłą atmosferę w pracy

Prezentacja firmy

TWORZYMY CAŁOŚĆ<br/><br/>Firma powstała w 1993 r. Od początku swo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Kontrola jakości, Praca Inne