Pracownik działu Utrzymania Ruchu - Ślusarz, Elektryk, Mechanik

Elica Group Polska

Jelcz-Laskowice, 55-221, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Na stanowisku Mechanika do głównych obowiązków będzie należeć:

• zapewnienie ciągłości produkcji i sprawności technicznej maszyn oraz urządzeń produkcyjnych

• usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń

• wykonywanie prewencyjnych konserwacji maszyn

• dbanie o właściwy stan techniczny wykonywanych remontów i konserwacji

• wykonywanie prac instalacyjno-montażowych

• wsparcie w codziennych obowiązkach działu UR

Na stanowisku Ślusarza/Narzędziowca do głównych obowiązków będzie należeć:

• obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się na wyposażeniu narzędziowni,

• obsługa frezarki, tokarki i elektronarzędzi

• sporządzanie niezbędnych zapisów z przeprowadzonych napraw

• prawidłowa obsługa przyrządów i urządzeń pomiarowych

Na stanowisku Elektryka do głównych obowiązków będzie należeć:

• usuwanie awarii z zakresu elektroniki/automatyki

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe (techniczne - mechanika, elektryka)

• min. roczne doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku

• doświadczenie w pracy z urządzeniami sterowanymi pneumatycznie i systemami ich sterowania

• mile widziane doświadczenie w pracy z prasami hydraulicznymi i systemami sterowania hydraulicznego

• znajomość rysunku technicznego i praktyczne umiejętności posługiwania się dokumentacją

• gotowość do pracy w systemie zmianowym

• solidność, dokładność, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo produkcyjne Elica jako przedstawiciel Grupy Przemysłow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji