Pracownik działu Utrzymania Ruchu elektryk/mechanik

Promostal Sp. z o.o. Sp. k.

16-020 Czarna Białostocka, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń
• diagnozowanie usterek oraz awarii maszyn
• usuwanie bieżących awarii i usterek
• modernizacja i instalacja maszyn produkcyjnych
• realizacja planu przeglądów i konserwacji

Wymagania

Oczekujemy:
• podstawowej wiedzy z zakresu technicznego (utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń)
• gotowości do pracy w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

Spółka Promostal została utworzona w 2008 roku przez doświadczoną... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
17PLN - 18PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
w zależności od umiejętności, premie przyznawane miesięcznie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji