Pracownik działu utrzymania obiektu-Serwisant

HAGS Poland Sp. z o.o.

41-208 Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do zabawy i wypoczynku oraz sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Oferujemy szeroki asortyment produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb dla osób w każdym wieku.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne obowiązki:

• Reagowanie na bieżące awarie
• Dbałość o rzetelne wykonywanie zaplanowanych przeglądów instalacji i urządzeń
• Wykonywanie zleconych prac modernizacyjnych i remontowych na ternie zakładu pracy
• Wykonywanie prostych prac budowlanych
• Wsparcie działu utrzymania ruchu w realizacji zleconych zadań konserwatorskich i wykonywaniu bieżących napraw i modyfikacji
• Wsparcie dla działu optymalizacji produkcji w realizacji zleconych prac modernizacyjnych
• Monitoring mediów
• Bieżące raportowanie działań oraz usuwanie usterek i awarii

Wymagania

• Wykształcenie średnie-techniczne (elektryk, elektromechanik)

• Doświadczenie w wykonywaniu prostych prac remontowych (murarka, malowanie, ,prace ziemne)

• Doświadczenie w zakresie obsługi instalacji elektrycznych, wod-kan., gazowych, ppoż., itd.

• Posiadanie uprawnień SEP do 1 KV (E G-1 do 1kV, G-2 D G-1 do 1kV, G-2)

• Uprawnienia do obsługi podestów ruchomych

• Znajomość zagadnień mechaniki, pneumatyki, hydrauliki

• Zdolność do pracy na wysokości,

• Dobra organizacja czasu pracy,

• Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Pracę w zgranym zespole, w miłej atmosferze
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju
  • Dodatkowe benefity - ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny, karta sportowa

Informujemy, że Administratorem danych jest HAGS Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Inwestycyjnej 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji, a jeżeli wyrazi Pani/Pan dodatkową zgodę, także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Osoby, których aplikacje zostaną pozytywnie rozpatrzone, będą powiadomione o terminie rozmowy.

Osoby, których aplikacje zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane,  a dokumenty aplikacyjne zostaną usunięte.

W aplikacjach prosimy wpisać jedną z poniższych klauzul:

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych na potrzeby realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego”

- w sytuacji, jeżeli chcą Państwo wziąć udział wyłącznie w bieżącym procesie rekrutacyjnym;

albo:

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych na potrzeby realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych”

- w sytuacji, jeżeli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, światowym liderem w produkcji urządz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna