Pracownik działu usług

Juan Sp. j.

01-940 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli:

uśmiech to Twój klucz do budowania relacji;
jesteś przedsiębiorczy i bierzesz odpowiedzialność za to co robisz;
lubisz działać zespołowo;
chętnie dzielisz się wiedzą i zdobywasz nowe doświadczenia;
jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań.

Będziesz odpowiedzialny za:

profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów;
indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta;
przyjmowanie zleceń i nadzór nad ich realizacją

Wymagania

znajomość rysunku technicznego;
znajomość branży meblowej:
materiały stosowane do produkcji mebli
akcesoria meblowe

Prezentacja firmy

Producent blatów meblowych i parapetów. Hurtownia płyt wiórowych. Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie