Pracownik działu techniczno-handlowego

Adecco Poland Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Chorzów

Obowiązki:

  • Wsparcie merytoryczne sprzedaży produktów lub usług firmy
  • Bieżąca współpraca z Produkt Managerami i handlowcami w terenie
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w organizacji
  • Zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów
  • Planowanie, wdrożenie, koordynacja i kontrola wszystkich zadań związanych z zamówieniem od klienta

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane z zakresu zarządzania projektem, inżynierii produkcji)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub zmysł techniczny (w tym znajomość rysunku technicznego)
  • Dobra znajomość obsługi komputera w tym programu Excel oraz MS Office,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Skrupulatność, umiejętność sprawnej analizy danych oraz ciągłe szukanie usprawnień
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Chorzowie
  • Zatrudnienie stałe w ramach umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • Praca na jedną zmianę od pon - pt (możliwość rozpoczynania pracy między 7:00-9:00)
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, kursy językowe
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty sportowej, Świadczenie urlopowe (wczasy pod gruszą)

OFERTA PRACY STAŁEJ

WIĘCEJ INFORMACJI POD NR TEL.: 723 004 319

Numer referencyjny: EPTH/04/20/KTW/AC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.