Pracownik działu technicznego

Wrocław, dolnośląskie

HR Work Force Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

HR Work Force (APT 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. Nasza Firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie Pracy Tymczasowej i szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego.

Obecnie dla naszego Klienta - Firmy zarządzającej nieruchomościami poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku: Pracownik działu technicznego.

Obowiązki na stanowisku:
- sporządzanie przedmiaru robót
- przygotowanie i kontrola kosztorysów – NORMA PRO
- nadzorowanie i kontrolowanie prac remontowych zgodnie z dokumentacją techniczną i wymaganiami prawa budowlanego
- sporządzania niezbędnej dokumentacji technicznej w tym prowadzenie książek obiektów budowlanych, przygotowywania dokumentów celem uzyskania niezbędnych uzgodnień i pozwoleń koniecznych do realizacji remontów na nieruchomościach

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie pod bezpośrednimi strukturami Klienta
- atrakcyjne wynagrodzenie
- interesującą i pełną wyzwań pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyższe z uprawnieniami budowlanymi do kierowania i nadzorowania robót o specjalności architektonicznej lub konstrukcyjno–budowlanej bez ograniczeń
- doświadczenie zawodowe związane z technicznym utrzymaniem nieruchomości
- znajomość przepisów prawa z obszaru zarządzania nieruchomościami i prawa budowlanego
- czynne prawo jazdy kat. B
- samodzielność, sumienność i dobra organizacja czasu pracy
- umiejętność analitycznego myślenia w tym diagnozowania usterek i określania rozwiązań związanych z ich usuwaniem

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku... pośrednictwa pracy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis