Pracownik Działu Technicznego

DOMBUD Development Sp. z o.o.

40-059 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem, Dombud Development Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko – Pracownik Działu Technicznego.

Zakres obowiązków:

- administrowanie i eksploatacja budynków mieszkalnych wchodzących w skład wspólnot mieszkaniowych Spółki
- sporządzanie raportów oraz prowadzenie dokumentacji budynków
- diagnostyka usterek
- zlecanie oraz nadzór nad realizacją napraw i remontów
- obsługa poczty tradycyjnej i elektronicznej
- obsługa urządzeń biurowych

Oferujemy:

- stabilność zatrudnienia / umowa o pracę / pełny etat/
- konkurencyjne wynagrodzenie
- szkolenia podnoszące kwalifikacje
- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie
- wiedza z zakresu obsługi nieruchomości
- prawo jazdy kat. B
- samodzielność, odpowiedzialność
- umiejętność zarządzania czasem własnym oraz pracy pod presją czasu
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Spółka DOMBUD DEVELOPMENT została utworzona w grudniu 2005 r. DOMBUD DEV... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena