Pracownik Działu Technicznego - technik, montażysta

Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark

41-902 Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Pracownik w zakresie swoich obowiązków będzie realizował następujące czynności:
- drobne prace konserwacyjne dot. obsługi budynku teatru
- drobne naprawy dot. urządzeń elektrycznych oraz instalacji nie wymagające obsługi
zewnętrznego serwisu
- drobne naprawy urządzeń technicznych będących na wyposażeniu teatru
- obsługa techniczna spektakli oraz projektów artystycznych, edukacyjnych i
społecznych Teatru,
- obsługa oświetleniowa spektakli Teatru realizowanych w jego siedzibie i poza nią, a
także obsługa oświetleniowa spektakli gościnnych prezentowanych w Teatrze
- dbanie o sprzęt techniczny Teatru i jego konserwację, a także o porządek w
magazynach technicznych Teatru,
- przygotowanie techniczne sceny na potrzeby spektakli oraz projektów artystycznych,
edukacyjnych i społecznych Teatru, a w tym:
a) montaż elementów dekoracyjnych
b) montaż opraw oświetleniowych
c) podłączenie opraw oświetleniowych oraz urządzeń peryferyjnych do instalacji
d) obsługa cyfrowego sterownika oświetleniowego oraz media serwera (praca
poprzedzona odpowiednim szkoleniem)
- dbanie o sprzęt techniczny będący na wyposażeniu Teatry Rozbark
a) kontrola czystości powierzchni magazynowych oraz odpowiedni rozdział
zmagazynowanego sprzętu
b) katalogowanie oraz porządkowanie rekwizytów i elementów scenograficznych,
zmagazynowanych w teatrze
Prace wykonywane są w 95% w budynku teatru. W grę wchodzą wyjazdy z zespołem do innych teatrów, gdzie wykonuje się podobny zakres prac. To ok 2 do 3 wyjazdów w kwartale.
Praca odbywa się w trybie równoważnym, również w weekendy – czyli czas pracy może wynieść do 12 godzin. Oznacza to, że pracownik odbiera godziny nadliczbowe jako dni wolne.
Grafik pracy jest ustalany z odpowiednim wyprzedzeniem, ale podlega drobnym korektom związanym z innymi czynnikami np. przedłużające się próby artystyczne lub nieprzewidziane awarie techniczne.
Prace odbywają się również na wysokości (drabina lub zwyżka, a także prace bezpośrednio na kratownicy scenicznej) – wysokość ok 6 metrów. Przy typowym montażu prace na wysokości zabierają około 35% całego cyklu.

Wymagania

- mile widziane wykształcenie kierunkowe dot. prac związanych z elektrycznością
(elektromonter, elektromechanik, monter podzespołów elektronicznych)
- mile widziane doświadczenie związane z obsługą sceny oraz wszelkich wydarzeń z
udziałem publiczności

Prezentacja firmy

Podstawową misją i założeniem nowej instytucji artystycznej jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
12 mcy docelowo na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 300PLN - 3 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis