Pracownik Działu Technicznego – Elektryk

BSI

Płońsk, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Staff Now (BSI) Sp. z o.o. (certyfikat 3455) w imieniu klienta, firmy produkcyjnej z Płońska, poszukuje osoby na stanowisko: specjalisty ds. wsparcia technicznego

Zadania:
• diagnostyka i naprawa maszyn,
• analiza pracy maszyn oraz przebiegów procesów produkcyjnych,
• bieżące rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem komputerowym,
• modernizacja istniejących i budowa nowych urządzeń, maszyn i stanowisk produkcyjnych,
• konserwacja oraz okresowe przeglądy prewencyjne maszyn,
• zapewnienie sprawności automatyki i instalacji elektrycznych i sieci komputerowej,
• usuwanie usterek i awarii maszyn i instalacji produkcyjnych oraz bieżące naprawy w zakresie elektryki i elektroniki.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na konkurencyjnych warunkach od zaraz,
- konkurencyjne zarobki,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę na terenie Płońska.

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie techniczne (elektryk lub informatyk),
• znajomości podstawowego serwisowania sprzętu komputerowego i biurowego oraz oprogramowania,
• pożądana wiedza z zakresu zagadnień sieciowych (LAN, TCP/IP, VPN),
• gotowość do podjęcia pracy na terenie Płońska.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Energetyka, Praca Inne