Pracownik działu sprzedaży masztów i nośników reklamy

Alumast S.A.

Wodzisław Śląski koło Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, śląskie

Opis stanowiska pracy

Producent kompozytowych i aluminiowych masztów oraz słupów oświetleniowych zatrudni na stanowisko

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwijanie sprzedaży i dystrybucji masztów i nośników reklamy na rynku krajowym – teren całej Polski.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Bezpośrednie prowadzenie obsługi handlowej klientów firmy na rynku krajowym w zakresie masztów, nośników reklamy i wydruków,
  • Podejmowanie działań w celu rozwoju i funkcjonowania kanałów dystrybucji, w tym sklepu internetowego w zakresie sprzedaży masztów, nośników reklamy i wydruków,
  • Budowanie długotrwałych i silnych relacji z klientami firmy oraz dbanie o jej dobry wizerunek,
  • Dokonywanie analiz rynku w celu określenia potrzeb klientów, cenników, rodzaju i znaczenia konkurencji,
  • Koordynacja realizacji projektów,
  • Techniczne wsparcie działu sprzedaży

 Wymagania

  • wykształcenie wyższe ,
  • doświadczenie w branży,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • chęć podejmowania nowych wyzwań oraz zaangażowanie,
  • doskonała organizacja pracy,
  • umiejętność planowania i organizacji projektów

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • narzędzia pracy – telefon, laptop
  • praca w terenie – możliwość raportowania do siedziby Spółki

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

KLAUZULA:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

Producent masztów flagowych i słupów oświetleniowych z Wodzisławi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Reklama / Komunikacja