Suer Polska Sp. z o.o.
Firma Suer Polska Sp. z o.o. działająca w branży sprzedaży części i akcesoriów
do budowy pojazdów użytkowych i rolniczych, poszukuje osobę na stanowisko:

Pracownik Działu Sprzedaży i Logistyki

Od: Suer Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Widziszewo k. Kościan, Leszno, Rawicz, Wolsztyn

Siedziba firmy: Widziszewo

Opis stanowiska:

  • Obsługa bieżąca klientów oraz dostawców
  • Realizacja planów sprzedaży i budowanie własnego portfela klientów
  • Prowadzenie negocjacji oraz przygotowywanie ofert handlowych
  • Zarządzanie dokumentacją związaną z obsługą i realizacją zamówień
  • Utrzymywanie bardzo dobrych relacji z odbiorcami oraz dostawcami
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację i negocjacje z kontrahentami zagranicznymi
  • Umiejętność samoorganizacji pracy i zdolność analitycznego myślenia,
  • Kreatywność i dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Niezbędne narzędzia i atrakcyjne warunki pracy
  • Wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pewne, stałe wynagrodzenie na umowę o pracę

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.