Pracownik Działu Serwisu

Asmedica Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Asmedica Sp. z o. o. oddział w Łodzi poszukuje:

Pracownika do Działu Serwisu

Obowiązki:

  • prowadzenie przeglądów instalacji gazów medycznych, zainstalowanych urządzeń medycznych zgodnie z zaleceniami wytwórcy, diagnozowanie usterek, konserwacja
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzętu medycznego
  • prowadzenie dokumentacji działań serwisowych
  • przygotowywanie ofert cenowych, przetargowych dotyczących usług serwisowych
  • obsługa magazynu materiałów eksploatacyjnych, instalacyjnych, urządzeń medycznych
  • wsparcie działu handlowego, inwestycyjnego, produkcyjnego

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność – gotowość do wyjazdów służbowych
  • płynna obsługa oprogramowania MS Office
  • umiejętność dobrego planowania i organizacji pracy
  • prawo jazdy kat. B

Zainteresowane i spełniające powyższe wymagania osoby proszę o przesłanie CV

Prezentacja firmy

ASMEDICA Sp. z o. o. - instalacje gazów medycznych<br/> <br/>Waru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Inne