Pracownik działu serwisu

Perfect Consulting

Gdynia, 81-336, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego stałego klienta firmy Izipak z siedzibą w Chwaszczynie, która od ponad 20 lat działa na rynku i jest jednym z liderów w branży, szukamy osoby na stanowisko Serwisanta w dziale serwisu.

Zatrudniona osoba będzie mieć możliwość wykorzystania swojego doświadczenia w zakresie

- dokonywania cyklicznego przeglądu maszyn i urządzeń pakujących

- dokonywania realizacji serwisu pogwarancyjnego i gwarancyjnego

- przyjmowania zleceń napraw maszyn i urządzeń

- wykonywania przeglądów technicznych

- dokonywania

Dodatkowo zatrudniona osoba będzie mogła wykazać się swoimi umiejętnościami interpersonalnymi i fachową wiedzą dokonując wstępnych szkoleń wśród pracowników Klientów firmy oraz prezentacji produktów.

Zatrudniona osoba otrzyma:

- możliwość pogłębiania swojego doświadczenia

- atrakcyjne warunki finansowe

- szereg świadczeń dodatkowych - m.in. ubezpieczenie grupowe

- niezbędne narzędzia pracy

- stabilne warunki zatrudnienia

Wymagania

Profil Kandydata :

– Wykształcenie średnie techniczne (w branży mechanicznej, elektrycznej lub elektronicznej)

– Minimum roczne doświadczenie w serwisowaniu maszyn

– Komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów

– Znajomość podstaw elektroniki

– Mile widziane uprawnienia SEPA

– Prawo jazdy kategorii B

– Znajomość pakietu MS Office.

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Obsługa klienta