Pracownik Działu Rozwoju i Nowych Projektów / Project leader / Kosztorysant

Serix Waldemar Kitala

42-300 Myszków, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obsługa Klientów w zakresie odpowiedzi na zapytania ofertowe – przygotowywanie kalkulacji
Prowadzenie wdrożeń projektów – formy wtryskowe oraz wdrożenia procesów produkcyjnych (wtrysk, druk i montaże)
Przygotowywanie i raportowanie do Klientów harmonogramów wdrożeń w postaci wykresów Gannta
Przygotowywanie dokumentacji projektowej – Analiza wykonalności, Analiza ryzyka, FMEA, APQP, Flow Chart, Plany kontroli.
Prowadzenie wewnętrznych projektów rozwojowych

Wymagania

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Wykształcenie wyższe techniczne
Dyspozycyjność
Znajomość MS Excel
Mile widziana znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz podstawowa wiedza na temat form wtryskowych
Mile widziana znajomość CAD

Oferujemy :

Pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej
Możliwość rozwoju zawodowego
Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji