PRACOWNIK DZIAŁU REMONT PALET

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

FallWork Sp.z o.o Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego posiadająca certyfikat nr 6231 dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce: Poznań Starołęka

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową
- pracę na jedną zmianę
- pracę na świeżym powietrzu

Obowiązki:
- naprawa europalet

Wymagania:
- dyspozycyjność  od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 + ewentualne nadgodziny oraz soboty (do 10:00)
- brak przeciwwskazań do pracy na dworze

Zgłoszenia osobiste FALLWORK ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań od Poniedziałku do Piątku od 9 do 17 ( naprzeciw dworca głównego PKP)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Nr tel kontaktowego 790 790 544
 *Oferta pracy tymczasowej
Do dokumentów prosimy dołączyć także klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.