Pracownik działu rekrutacji

Jobxion Poland Sp. z o.o.

Kłodzko, dolnośląskie

Jobxion Poland sp. z o.o to Agencja Pośrednictwa Pracy specjalizująca się w rekrutacji do branży budowlanej na rynek holenderski kandydatów o konkretnych profilach zawodowych: cieśli szalunkowych, stolarzy, hydraulików i elektryków.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Osoba na wskazanym stanowisku będzie odpowiedzialna za codzienną selekcję oraz rekrutację wyspecjalizowanych kandydatów do pracy na terenie Holandii, kontakt z bieżącymi pracownikami oraz nadzór nad każdym etapem rekrutacji z kandydatami ubiegającymi się o zatrudnienie w Holandii.

Zadania:

  • realizacja i koordynacja projektów rekrutacyjnych
  • prowadzenie telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych
  • budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów
  • aktywne poszukiwanie nowych źródeł rekrutacyjnych
  • analizowanie rynku pracy
  • dbanie o wysoką jakość oraz rzetelność świadczonych usług

Wymagania:

  • bardzo dobra lub dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • motywacja i zaangażowanie do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym profilu lub w sprzedaży
  • mile widziane zainteresowanie tematyką rekrutacji i selekcji pracowników
  • mile widziana znajomość metod i narzędzi rekrutacji
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w kreatywnym zespole międzynarodowym
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie na okres próbny: od 1900 zl netto wzwyż ( w zależności od doświadczenia )
  • Atrakcyjny system motywacyjny
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:30-17:00 (z półgodzinną przerwa na lunch)
  • Podwyższanie kwalifikacji zawodowych
  • Zatrudnienie przewidywane od 01.11.2018

Jesteś zainteresowany?

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj lub o dostarczenie jej osobiście do biura w Kłodzku ul. Grunwaldzka 2, 1 piętro

Polub nas na FB: www.facebook.com/jobxionpoland