Pracownik Działu Rekrutacji

Baltec Marine Sp. z o.o.

80-868 Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Baltec Marine Sp. Z O.O.

Baltec Marine Sp. z o.o. jest spółką grupy Trident Maritime Systems, specjalizującą się w realizacji projektów dla przemysłu morskiego związanych z budową i modernizacją wnętrz jednostek pływających, głównie luksusowych wycieczkowców. Firma jest również światowym liderem w zakresie kompleksowego montażu systemów oczyszczania spalin (scrubbery) oraz systemów oczyszczania wód balastowych. Główna siedziba firmy znajduje się w Miami, w Stanach Zjednoczonych, polski oddział zlokalizowany jest w Gdańsku.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • Organizowanie wyjazdów na projekty zagraniczne (poszukiwanie kandydatów, rezerwacja biletów lotniczych, hotelu, transportu)
  • Koordynowanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Wsparcie w realizacji bieżących zadań w Dziale Rekrutacji/ HR
  • Współpraca z innymi wewnętrznymi działami oraz managerami projektów
  • Przygotowywanie umów, list, wniosków wizowych
  • Tworzenie oraz uaktualnianie bazy pracowników i kandydatów

Wymagania

Wymagania:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu rekrutacji na stanowiska o profilu stoczniowym/ inżynieryjnym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności komunikacji
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności
  • Zdobycie doświadczenia w rozwijającej się branży morskiej
  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie

Prezentacja firmy

Baltec Marine Sp. z o.o. jest spółką grupy Trident Maritime Syste... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa