Pracownik działu przebudowy form

Trenkwalder

Kąty Wrocławskie, Wocław, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie, Wocław
Obowiązki:
  • terminowe oraz poprawne przygotowanie form wtryskowych i oprzyrządowania do wtryskarek,
  • przeprowadzanie napraw,
  • wykonywanie przeglądów form wtryskowych oraz informowanie przełożonego o wykrytych awariach/usterkach,
  • bieżące prowadzenie ewidencji form wtryskowych w firmie,
  • praca zgodna z obowiązującymi standardami,
  • ciągłe poszerzenie swoich umiejętności i kwalifikacji zawodowych.

Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • zmysł techniczny,
  • doświadczenie na tożsamym stanowisku pracy,
  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic i wózków widłowych (mile widziane),
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieraną bezpośrednio z firmą naszego klienta,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia na stanowisku,
  • pracę w systemie 1-zmianowym lub 2-zmianowym,
  • miesięczną premię absencyjną + premię roczną,
  • pakiet benefitów pozapłacowych, między innymi prywatna opieka medyczna Luxmed, Multisport,
  • szkolenia zagraniczne.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy