Apart Sp. z o.o.
Apart Sp. z o.o., lider jubilerstwa, poszukuje odpowiedzialnych osób na stanowisko:

Pracownik Działu Produktowego

Miejsce pracy: Suchy Las (pow. poznański) k. Poznań

Opis stanowiska:

  • konfekcjonowanie produktów gotowych (m. in. kontrola jakości i ilości otrzymywanego towaru, pakowanie)
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • tworzenie i archiwizacja dokumentacji magazynowej

Od kandydatów wymagamy:

  • zdolności manualnych
  • dokładności
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • umiejętności obsługi komputera
  • mile widziana znajomość procesów magazynowych

Oferujemy:

Oferujemy pracę w bardzo dobrych warunkach, przyjazny system pracy (od poniedziałku do piątku), możliwość zdobycia nowego doświadczenia w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.