Pracownik działu produkcji kół

DT Swiss

Oborniki, Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

DT SWISS to globalna firma, która rozwija, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości komponenty rowerowe. Produkty DT Swiss to precyzja i niezawodność. Szwajcarska inżynieria i innowacje odegrały kluczową rolę w tym, że w krótkim czasie DT Swiss przerodziło się z producenta szprych rowerowych w wiodącego światowego dostawcę szprych, nypli, felg, piast, kół i układów zawieszenia.

Miejsce pracy: Oborniki k. Poznania

Szukamy ludzi z pasją, którzy nie boją się nowych wyzwań i chcą stać się częścią firmy kochającej branżę rowerową.

Opis stanowiska:

  • produkcja kół rowerowych - centrowanie
  • dwuzmianowy system pracy

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej
  • dokładność i sumienność
  • identyfikowanie się z firmą oraz jej wartościami

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, połączone z premią indywidualnie kształtowaną przez zaangażowanie pracownika i efekty pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • motywującą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą

Koniecznie należy dopisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DT Swiss-Polska Sp. z o.o. 64-600 Oborniki ul. Towarowa 36 dla potrzeb niezbędnych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych, możliwości ich poprawiania, a także wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

„Administratorem danych osobowych jest DT Swiss Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Obornikach przy ul. Towarowej 36. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia rekrutacji. Twoje dane osobowe mogą być przekazywane pracownikom działu Kadr i w określonym zakresie innym upoważnionym przez ADO na podstawie upoważnienia bądź umowy powierzenia. Aplikujący ma prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego”.

Prezentacja firmy

DT SWISS to globalna firma, która rozwija, produkuje i sprzedaje wysokie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne