Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/08/2018.

Pracownik Działu Produkcji (K/M)

Wysogotowo, Przeźmierowo, Skórzewo, Sierosław, Lusowo, Sady, Baranowo, wielkopolskie

KS SERVICE Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • bezpośrednia obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • pakowanie produktów
  • rozkładanie i rozstawianie dostarczonego surowca (rolki papierowe, folie itp.)

Oczekiwania

  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy

  • pracę na umowę-zlecenie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • pracę w miłej, rodzinnej atmosferze

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza rekrutacyjnego.

Zapraszamy również do naszego biura w Poznaniu przy ul. Libelta 22/5 w godzinach: 9:00-16:00.

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji